En Uygun Fiyatlı Uçak Biletleri
  Online Alın Ucuza Uçun!
  Türk Hava Yolları

  İzmir - İstanbul Uçak Bileti 56 TL

  Türk Hava Yolları

  İzmir - Kıbrıs Uçak Bileti 97 TL

  Türk Hava Yolları

  İstanbul - Diyarbakır Uçak Bileti 99 TL

  Türk Hava Yolları

  Ankara - Adana Uçak Bileti 36 TL

  Türk Hava Yolları

  İstanbul - Antalya Uçak Bileti 62 TL

  Türk Hava Yolları

  İzmir - Diyarbakır Uçak Bileti 66 TL

  Türk Hava Yolları

  Ankara - İstanbul Uçak Bileti 56 TL

  Türk Hava Yolları

  Ankara - Kıbrıs Uçak Bileti 62 TL

  Türk Hava Yolları

  İstanbul - Adana Uçak Bileti 54 TL

  Türk Hava Yolları

  İzmir - Ankara Uçak Bileti 66 TL

  Türk Hava Yolları

  İzmir - Erzurum Uçak Bileti 62 TL

  Türk Hava Yolları

  Ankara - Trabzon Uçak Bileti 74 TL

  Türk Hava Yolları

  İstanbul - Gaziantep Uçak Bileti 66 TL

indirimli uçak biletleri

Borajet Rezervasyon ve Satış

Biletinizi ister online olarak istersenizde çağrı merkezimizi arayarak telefonda kolayca satın alabilirsiniz.

Biletler düzenlendiği andan itibaren 1 yıl geçerlidir. Biletlerin kullanımı sadece biletin üzerinde adı - soyadı yazılı kişiye aittir ve bu hak hiç bir şekilde devredilemez. Uçağın tarifeli kalkış saatinden 12 saat öncesine kadar yapılan değişikliklerde ceza alınmaz. 12 saatten itibaren uçağın kalkış saatine kadar yapılan değişikliklerde toplam ücretin %30 u tahsil edilir.

 

Tarifeli kalkış saatinden 30 Dk. öncesine kadar bagaj ve check in işlemlerini tamamlamamış olan yolcular o uçuş ile ilgili tüm haklarını kaybederler. İadesiz biletlerin değişikliği mümkün değildir, kullanılmaması halinde yolcular o bilete ilişkin hiçbir bedel talep edemezler. 334 sayılı VUK kanunu gereği elektronik Borajet biletleri fatura yerine geçer.

 

Uçak biletiniz ile ilgili Rezervasyon işleminizi Çağrı Merkezimizi arayarak kolayca yapabilirsiniz.

Rezervasyonunuzla ilgili olarak, Uçuşlarda olabilecek her türlü değişiklik cep telefonunuza SMS mesajı ile gönderilecektir. Uçuşa 1 saat kalana kadar on-line rezervasyon yapılabilir.

 

Uçuşunuzla ilgili Online Checkin işlemlerinizi Çağrı merkezimizi arayarak veya havayolu sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

İç hat uçuşlarınızda 1 saat önce, dış hat uçuşlarınızda 2 saat önce havalimanında bulunmanız gerekmektedir. Bilet bagaj işlemlerinizi, iç hat uçuşlarınızda kalkış saatinden 30 dakika önce, dış hat uçuşlarınızda ise kalkış saatinden 45 dakika önce yaptırmış olmanız gerekmektedir. İşlem yaptırmama durumunda, o uçuşla ilgili tüm haklarınızı kaybedersiniz.

 

Check In Esnasında, Resimli bir kimlik belgesi, nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport veya evlilik cüzdanı, resmi kurum ve kuruluşlar tarafından verilen kimlikler, sağlık karnesi ve doğumdan bir ay sonrasına kadar olan doğum belgesi (ebeveynin kimliği ile birlikte) kabul edilecektir.Kimlik fotokopisi, faks veya internetten alınan TC kimlik no çıkışı kabul edilmemektetir.

 

Online check-in uçağın kalkışından 24 saat öncesinden başlayarak, uçuşa 2 saat kalıncaya kadar devam etmektedir.Bagajınız varsa, mutlaka check-in kontuarına uğrayıp teslim etmelisiniz.